Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reageren op het Forum. Door je aan te melden, sluit je je aan bij een community van liefhebbers en professionals die geïnteresseerd zijn in de Amsterdamse School en hier graag kennis over uitwisselen.

  zaterdag, 26 september 2020
  2 Replies
  1.7K Visits
Prachtig ontwerp van mijn overgrootvader, Douwe de Herder, geboren 8 juli 1852 te Beetsterzwaag en overleden 3 januari 1937 te Zwolle. Hij is gehuwd geweest met Lucia Clason ((1863-1943). Naast architect was hij ook politiek actief en wethouder in de gemeenteraad van Zwolle. Zijn zoon Johan Hendrik de Herder (Zwolle, 14 februari 1890 - Zwolle, 18 juli 1980) was ook architect. Hij was de broer van mijn grootvader Wim (Willem) (1892-1973). De huizen aan de Westerstraat huisnummer 4 - 26 Zwolle zijn ook door Douwe en Johan de Herder ontworpen. Wouter (Willem) de Herder (1960)
3 weken geleden
·
#5499
Hoi Richard. Wij zullen Wouter vragen contact met je op te nemen! Redactie Wendingen
3 weken geleden
·
#5498
Ik zie een reactie van een nazaat van Douwe de Herder en wellicht zij/hij ons helpen in de zoektocht naar meer gegevens over de familie De Herder. Ik ben een van de bewoners van dit woonblok aan de Westerstraat in Zwolle. Volgend jaar (2027) is het 100 jaar geleden dat dit unieke gebouw in Zwolle opgeleverd werd. In overleg met de Historische Vereniging Zwolle zijn we aan het kijken of we een item in het verenigingsblad kunnen publiceren of wellicht een thema nummer kunnen maken over de voor Zwolle belangrijke architectenfamilie De Herder. Als contact mogelijk is graag!
  • Pagina :
  • 1
Er zijn nog geen reacties op dit bericht.
Plaats als eerste een reactie.

Selecteer de taal